22 Şubat 2013

Arçelik Dizayn Hatasını Müşteriye Ödetiyor!

Elektrik kesintisi nedeniyle buzluktaki etlerin suları aktı. buzluk eriyen suları gövde içine yönlendirdiği için servis hiç bir şeyin çözüm olmayacağını, o koku ile kullanmaya devam etmemiz gerektiğini ya da 650 tl ödenirse dolabı yenisi ile değiştireceklerini ve bu elektrik kesintisinin bir tüketici hatası olduğunu söyledi.

Ben para verip yeni dolap alsam bile aynı düzene ya da dizayna sahip buzdolabında tekrar aynı şeyi yaşamayacağım garantisini kim verebilir. maden içi temizlenemiyor neden eriyen su o bölüme yönlendiriliyor! fabrikanın yaptığı dizayn hatasını çekmek istemiyorum.

Talip 250 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Tüketicimizin başvurusuna istinaden Kadıköy Bölge Yöneticiliği tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

  • Talip12 Mayıs 2013

    GEREKLİ İŞLEMLER ŞUBAT AYINDA BAŞLAMIŞ FİRMANIN GÖNDERDİĞİ MESAJA GÖRE AMA NEDENSE MAYIS AYININ ORTASI GELDİ SORUNU ÇÖZEN YOK. HATTA ÇÖZMEYİ BIRAK İLGİLENEN YOK.

  • Arçelik Temsilcisi22 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön