11 Eylül 2013 #2006542

Arçelik Değişim İçin 1.5 Ay Bekletti Değiştirmedi!

Almış olduğum ve hala taksitleri bitmemiş olan buzdolabımın, ilk nakil sırasında hasar gören kapı değiştirildi. Sonrasında arıza yaptı değiştirildi. Şimdi tekrar arıza yaptı. Servis gelip bunun tamiri olmaz kapı tekrar değişecek dedi. Bende yeni buzdolabının bu kadar kısa sürede, 3. kez değişimi kabul etmediğimi ve komple yenisini talep ettim.


Bir hafta içinde yenisinin geleceğinin söylemelerine rağmen , 1,5 aydır beklediğim servis , dalga geçer gibi bana yeni kapı yolladı. Bu sorunumun çözülmesini istiyorum. Ne servisle, nede almış olduğum bayiiye başa çıkamıyorum. Arçelik marka olarak mı bu kadar ucuz yoksa servis mi ucuzlatıyor markayı.

Murat 97 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Eylül 2013

    Ben Murat BEDİKOĞLU. 30 yıldır Arçelik tüketicisi olarak, Arçelik'in ürünlerinden memnunum ama servis noktasında yaşadığım sıkıntılar beni yıldırdı. Arçelik markasını da kötü etkilediğini düşünüyorum. Öyle ki, Arçelik kullanmaktan vazgeçme noktasına geldim. Bu yüzden, şu anda ihtiyacım olan davlumbaz siparişimi de durdurdum. Derdimi tam anlatamıyorum. Arçelik yetkilisiyle telefonla görüşmek istiyorum. Servis veya mağaza yetkilisi değil. Arçelikten bir yetkili ile görüşmek istiyorum.

  • Arçelik Temsilcisi11 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön