16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11037970

Arçelik Defolu Derin Dondurucu!

Arçelik'ten almış olduğum derin dondurucunun arka kısmında ezik var servis kurulum için geldiğinde paketi açtıklarında hemen söyledim burda ezik var diye ben notunu alıyorum siz bayi ile görüşün dedi bayi ile görüştüm bana teşhir ürün mü gönderdiniz dedim çünkü gittiğimde oradaki ürün yerinde yoktu çok sattıklarını birisinin acil ihtiyacı olduğunu ona sattıklarını söylediler muhtemelen yalan söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım konuyu anlattım değişiklik talep ettim sonrasında teknik servis aradı resim çekip göndermemi istedi gönderdim azarlar gibi niye kabul ettiniz baştan kabul etmeseydin dedi sonra elimizde o üründen başka yok dedi bende o zaman iade yaparım dedim aradan 1 gün geçti akşama kadar arayan soran olmadı.


Müşteri hizmetlerini aradım tekrar evet böyle bir kaydınız var dedi durum nedir ne yapılacak değişim istiyorum dedim bizim bilgimiz yok servisle görüşeceksiniz dedi kimle muhatap olacağım anlamadım daha önce kardeşime de bulaşık makinesi almıştık oda problemliydi bir sürü sıkıntı yaşanmıştı Arçelik firmasına hiç yakıştıramadığım bir olay yaşadım sıfır üründe defo olur mu hiçbir de bana arkasında görünmeyen yerde sıkıntı olmaz diyorlar parasını alırken niye eksik almıyorsunuz madem çok rica ediyorum en kısa sürede sağlam bir ürün ile değişikliğin yapılmasını talep ediyorum mümkün değilse değişim iade talep ediyorum. Arçelik'ten alışveriş yapan herkes dikkat etsin çünkü teşhir ürünlerini veriyorlar ya da Arçelik'ten hiç alışveriş yapmasınlar.

Şaziye Şaziye 1.386 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi17 Ekim 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler