12 Kasım 2015

Arçelik Çamaşır Makinesi Yırtıyor

Evlenirken aldığım sınıfının en lüks olan çamaşır makinesinin elbise yırttığını daha yeni öğrendim. Yıllarca yırtılan elbiselerimin sorumlusu olarak eşimi suçluyordum, oda beni suçluyordu.

Derken 1 ay önce makine arızalanınca sorumlu arkadaş bu makinenin devamlı bunu yaptığını ve birçok kişinin makinesinin iade alınıp değiştirildiğini öğrendim. Elbiselerimin yırtık olanların numunesini firmaya yolladık gelen cevap:

Elbiselirinizi ya mandal yırtmış ya da siz bir yere takmışsınız. O kadar markalı tişört yırttı ki o paraya birkaç tane makine alırsınız. 3 tane evimde de Arçelik kullanıyorum 100' lerce malzeme almışım. Şimdiye kadar hiç aramamışım, ama şimdi arayınca yanıltıcı muamelesi görüyorum.

Engin 388 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı02 Aralık 2015

    Arçelik firmasına şikayetimi değerlendirip müşterisini memnun ettiği için teşekkür ederim... Büyük firma olmak bunu gerektirir ve gerekeni yaparak makinemi değiştirdiler. Bu süreçte sayın Öznur Kökmer hanımda bana çok yardımcı oldular... Kendisine de teşekkür ederim. Önemli olan müşteriyi memnun etmektir ve bunu yaptılar.

  • Engin26 Kasım 2015

    Sorunum % 80 oranında çözülmüştür... İlginize teşekkür ederim. Makine eve geldiğinde % 100 olacak inşaaAllah. :-))

  • Arçelik Temsilcisi12 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön