14 Eylül
Yorum Yap
#10903445

Arçelik Çamaşır Makinesi Sürekli Su Akıtması

9103 model Arçelik marka çamaşır makinesini 22 Haziran 2017 yılında aldım. Aldıktan belli bir zaman sonra çamaşır makinesinin altından su kaçağı olduğunu gördük ve servi çağırdık gelen servis makinenin deterjan fazla attığınız için olduğunu söyledi. 4 kez gelen servis makinenin içindeki hortumun patlak olduğunu tespit etti ve birkaç gün sonra değiştirdi. Su kaçağından dolayı makinenin altındaki metal saç paslanmaya ve denge somunların işlev göremez olduğunu tespit ettik. Bu nedenle makinenin değişmesini talep ettik. 6 ay içersin de olmadığı için değişim yapmayacaklarını bildirdi, fakat altı ay içinde 2 kez servis çağırdık. Sorunu tespit edemedikleri için farklı bahaneler söylediler.


06.09.2018 tarihinde su kaçağından dolayı tekrardan servis talebinde bulunduk. Ameliyatlı hastamız olduğunu ve acili yetini bildirmemize rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı ve 09.09.2018 tarihinde nöbetçi servise rica minnet çağırdık ve bir ay içerisin de değişen hortumun patlak olduğu değişim yapılmasını bildirdi. Su kaçağı aynı zamanda makinenin elektrik aksamına su gittiği zaman elektrik kaçağına neden olacağından dolayı bende kaçıncı kez servis geliyor, garantili ürünün değişimini talep ediyorum dedim, fakat 6 gün geçmesine rağmen defalarca çağrı merkezine vede servisleri aramamıza rağmen sonuç yok. Gelen giden yok Ameliyatlı hastamız var çamaşırları yıkayamıyoruz. Çamaşırlarımızı yakınlarımız yıkamaya başladı.

Recep 2.355 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi14 Eylül

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler