14 Ocak
#13446537

Arçelik Çamaşır Makinesi Güzel Yıkamıyor

04.08.2018 tarihinde Arçelik’ten 2 adet 9 kg lik çamaşır makinesi aldık. Aldığımız günden beri asla memnun değiliz. Ne leke çıkarıyor ne de çamaşırlarımız güzel kokuyor. En pahalı deterjan ve yumuşatıcıları kullandığımız halde üstelik. Aldığımız yere gittik önce servis gönderdiler, servisten geldiler resmen bir kılıf uydurmaya çalıştılar yok deterjan firmalarına şikayet edin bize değil bilmem ne.


Makineye tek parça lekeli bir kıyafet attılar deterjan gözüne de kendilerinin getirdiği bol çamaşır suyu katkılı 2 adet kapsül attılar (çamaşırın yaka rengi değişti çamaşır suyundan sebep) sonra da leke çıktı işte deyiverdiler çocuk avutur gibi. Bize üstüne yok makine leke çıkarmazmış bilmem neymiş. Kimse bedava almıyor bu ürünleri. Makineye su temas etmediği halde bir de küflenip kalktı bir yeri. Umarım sesimizi duyar ve bir an önce ulaşırsınız.

Beyza Beyza 483 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi14 Ocak

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler