20 Şubat 2013 #1643999

Arçelik Buzdolabından Memnun Değilim!

5237 nmıe buzdolabını 25/05/2010 tarihinde kullanmaya başladım.Kullanmaya başladıktan yaklaşık 1 ay sonra dolabımın nofrost kısmındaki yiyeceklerin üzerinde çok kötü koku olduğunu dondurucudan çıkartıp çözdürdükten ve pişirdiğim zaman kötü kokunun yiyecekler üzerinde yayılmasından ötürü yiyemediğimiz zaman farkına vardık.3 defa servis çağırdık. çözüm yok.Geçtiğimiz günlerde bölge teknisyenleri geldi ve ozonlama işlemi gerçekleştireceklerini bunun haricinde bir şey yapamayacaklarını söylediler.


Ben ısrarla dolabımın değişmesini istiyorum. Dondurucuma attığım her yiyeceği ben çöpe atmak zorunda kalıyorum.Bu arada karbon filtreyi 15-20 günde bir güneşlendiriyorum. Dolabımı değiştirin memnun değilim.

Filiz 356 Okunma

Cevaplar

  • Filiz20 Şubat 2013

    Konunun çözümlenmesi için tarafıma ne zaman dönüş yapılır?bu arada evimde kullandığım tüm beyaz eşya ve küçük ev aletlerimde arçelik şuana kadar sadece buzdolabımdan memnun değilim.Bu dolabı lütfen değiştirin istemiyorum.

  • Arçelik Temsilcisi20 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön