20 Eylül 2013 #2021287

Arçelik Buzdolabımın Kapısı Kapanmıyor!

1 ay önce Arçelik buzdolabımın kapakları değişti ve eski buzdolabımın kapağındaki lastikler yeni buzdolabıma takıldı. Buzdolabı kapağının tekrar kapanmadığını arayıp belirttim. Bana bazı işlemler yapmamı söylediler. Sonuç alamayınca gelip buzdolabını bantlayıp 1 gün bu şekilde kalmasını söylediler ama işe yaramadı. Bunun üzerine defalarca aramama rağmen, servis göndermediler ve saçma açıklamalarda bulundular.


Sonra Ortaköy!den bir servis geldi ve sorunun lastiğin dolabın alt kısmına monte edilmediği olduğunu gördü(bana da gösterdi)ve 30 saniyelik işlemle işi sonuçlandırdı ve benden 20 TL ekstra ücret aldılar.(Garanti kapsamında)bu kadar mağdur olunup , 20 TL alınmasının yanlış olduğunu düşünüyorum?

Nuran 357 Okunma

Cevaplar

  • Nuran'ın Teşekkür Mesajı24 Eylül 2013

    Ortaköy Arçelik servis ve çalışanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bu kadar uzun bu sıkıntıyı yaşamama neden olan diğer servis çalışanlarına da örnek teşkil etmesini diliyorum. Tekrar çok teşekkürler.

  • Arçelik Temsilcisi20 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön