09 Haziran 2015

Arçelik Buzdolabı Soğutma Problemi!

Arçelik 5845 nfi modeli buzdolabım soğutmama ve su akıtma sorunları yaşadım. Garanti süresi içinde 4 defa aynı arıza nedeniyle servise başvurdum ürünün değişmesini talep etmekteyim. Bu arada servisin gelip buzlarının çözülmesi için 2 gün sonra tekrar geleceğiz demesi, bazen randevu gününde gelmemesi gibi geçen sürelerde bozulan yiyecekleri çöpe atarak ve sıcak günlerde buzdolabı kullanamayarak mağduriyetim daha da artmıştır.

Eyt 1.771 Okunma

Cevaplar

  • Eyt15 Haziran 2015

    Arızayı bildirdikten 10 gün sonra yetkili servis sonunda teşrif etti, bölge müdürlüğünün yönlendirmesiyle bir parça daha değiştirdiler. Şuan çalışıyor ama buzdolabına güvenip tatile gitsem dönüşte ne olur belli değil, bu arada 4 defa çağrı merkezini 3 defa servisi aradım, çağrı merkezini her aradığımda sanki ilk defa arar gibi her şeyi baştan anlatmak zorunda kaldım çağrı merkezi servisin sorunu gidermiş olduğunu söylemesi sinir sistemimi iyice altüst etti yetkili serviste zaten yetkiliye ulaşmak mümkün değil müşteriye geri dönüşte yok. Sonuçta yerli malı diye tercih ettiğim bu ürünün servisindende çağrı merkezinin ilgisinden de memnun kalmadım bir daha ki beyaz eşya seçimimde bu yaşadıklarımı dikkate alarak tercih yapacağım.

  • Arçelik Temsilcisi09 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön