03 Mayıs
Yorum Yap
#10398620

Arçelik Buzdolabı Sararması

Yaklaşık dört yıldır kullandığım buzdolabının gövde kısmi ve rafları sarardı. Servis gelip resim çekti. Daha sonra gövde kısmını değiştiremeyeceklerini ancak sararan 3 rafı değiştireceklerini söylediler. Bir hafta sonra servis elinde 2 adet renkleri birbirinden farklı raf gelip takmak istedi. 3 raf olacak ve rengi de beyaz olacaktı dediğimizde parça bize böyle geldi diyor. Renkleri neden birbirinden farklı diye sorduğumuzda ise yeni modellerde renk böyle diyor. Ya servis arkadaşı çok akıllı ya biz... Daha 3 yıl garantisi var bu ürünün. 15 günü geçti. Parça bulamıyorsanız yapılacak şeyi benden iyi biliyorsunuz.

Mehmet 602 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet01 Haziran

    Gövde ve rafları sararan nfg 5094 model Arçelik marka buzdolabı için servis geldi. Sadece sararan 3 adet rafı değiştirebiliriz dendi. 2 aydır farklı renkte raflar getirip duruyorlar. Genel mudurluk ile görüştüğümde elimizdeki parçalar bunlar, sizin için yeni bir buzdolabı üretemeyiz diyorlar. Bu ürünün 2021 yılına kadar garantisi devam ediyor. Eğer parçası yoksa bana yeni ve üst model bir buzdolabı verin. Ben böyle bir hizmet anlayışı görmedim. Kimseye Arçelik'i tavsiye etmiyorum.

  • Mehmet22 Mayıs

    Dört yıldır kullandığım Arçelik marka buzdolabının gövde ve raflarında sararmalar meydana geldi. Bu arada buzdolabım ek garanti kapsamında olup garantisi 2021 yılına kadar devam etmektedir. Sonuç olarak gelen servis resimleri çekti. Daha sonra sadece rafların değişimine onay verildi dendi. Çaresiz ona da tamam dedim. Bir buçuk aydır rafların değişmesini bekliyorum. İki defa hem eksik hem de renkleri benim buzdolabından farklı raf getirdiler. Buzdolabının parçasını bulamıyorlar. Beni de oyalayıp duruyorlar. Kaç defadır 444 lü numarayı arayıp durumu anlatıyorum. Tamam servise iletelim sizi arasın diyorlar. Ses seda yok. Çünkü ortada parça yok. Parça değışiminde yasal sürede aşıldı. Böyle bir hizmet anlayışı olur mu.

  • Arçelik Temsilcisi03 Mayıs

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler