Arçelik Buzdolabı Kompresör Sorunu

Adem Adem19 Kasım 2020 11:41

Arçelik non-frost buzdolabı aldık alacağımıza da bin pişman olduk. Bir marka ancak bu kadar kötü olabilir. Kompresör arızası verdi garantisi bittiği için servisten değişim yaptırdık 700 TL. Daha üzerinden 1,5 geçmeden aynı parça yeniden bozuldu şimdi ise 900 TL istiyorlar. Herhalde periyodik olarak her yıl bozuluyor bu parça.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Adem 19 Kasım 2020 13:52

Az önce servisiniz aradı değişim yapılan orijinal parçanın garanti süresi 1 yılmış. Biz ise 1 yıl 4 ay önce motoru değiştirmiştik. 6 yıl önce 4 bin lira vererek aldığım buzdolabı 2 seferdir motoru bozluyor eseriniz ile gurur duyun!

Arçelik Logo Arçelik 19 Kasım 2020 12:29

Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler