30 Haziran 2018
Yorum Yap
#10616108

Arçelik Buzdolabı Kompresör Arızası!

Evimde buzdolabı, fırın, ocak, elektrikli süpürge, bulaşık ve çamaşır makinesi, çay kahve makinesi blender TV aklınıza ne gelirse bütün elektrikli aletlerim Arçelik sırf Türk malı olduğu için ülkemiz üretimine sahip çıkmak için başka marka tercih etmedim. 2013 yılının Nisan ayında aldığım buzdolabımın kompresörü bozuldu. Yetkili servis çağırdık ve 500 küsur TL değişim parası istediler. Yabancı markalar 10 yıl garanti verirken bile sizin ürününüzü tercih etmiş insanlara bu düşük kaliteyi satmaya hakkınız olmadığını düşünüyorum. 5 yıllık buzdolabının kompresörü bozulur mu? Önce kompresör değişimini kabul ettik ama daha sonra bu kadar masrafın makul olmadığını düşündük.
Bu kadar çabuk bozulacaksa Çin malı bir buzdolabından ne farkınız kalıyor? Sizden ricam bizler ülkemizin markasına sahip çıkmak adına sizi tercih ederken, sizler de ürünlerinizi biraz kaliteli yapınız.

Özgür Özgür 1.087 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Özgür02 Temmuz 2018

    Evimde Arçelik dışında başka bir marka bulunmayan biri olarak bundan sonra bu marka karşı tutumundan vazgeçip alacağım bu tarz ürünlerde garanti suresi aynı olan ucuzunu almak ya da daha uzun garanti vereni tercih etmek olacak.

  • Arçelik Temsilcisi02 Temmuz 2018

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları