08 Kasım
#12930171

Arçelik Buzdolabı Çok Sesli Çalışıyor!

Arçelik 454270 MB model buzdolabı 0 olmasına rağmen çok sesli çalışıyor. Servis geldi, baktı ve sesin normal olduğunu söyledi. Evin içinde sanki sürekli çalışan bir matkap var gibi ses geliyor. Oturduğum ev Amerikan mutfak olduğu için buzdolabını başka odaya koyup, kapısını kapatmak zorundayım.


Bu sese normal diyen bir markanın herhangi bir ürünü bu saatten sonra ne satın alırım, ne de çevremdekilere tavsiye ederim. 24 saat çalışan bir aletin bu şekilde çalışması ve bunun normal olarak kabul edilmesi anlaşılabilir değil. Aşağıya buzdolabı sesinin kaydını bıraktım. Bu boş haldeki buzdolabı sesi, doluyken daha sesli çalışmakta.

Bulut Bulut 1.158 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi09 Kasım

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler