10 Ağustos
#12420545

Arçelik Buzdolabı (Bursa Nilüfer Görükle Servisi) Hizmet Sorunu

Bursa/nilüfer Görükle servisini buzdolabım ses yaptığı dolasıyla çağırdım. Ses için fan kontrolü yaparken iç buz kısmı kapağını servis elemanı kırdı ve değişim yapıldı. Ses sorunum çözülmedi arada ses olayından rahatsızlığım umursamaz hale getirildiğimiz için vazgeçtik. Dolabım 31/07/2019 tarihinde soğutma yapmadığı için servis çağırdım. Yanma olabilir diyerek fişini çektim. 01 Ağustos perşembe randevulu Görükle servisi 12:30 da geldi. Öğlen 12:40 de fişi taktı ve gaz dolaşımı olmadığını 6 saat en az çalışmalı ve test cihazı bağlayacağım diyerek akşam gelebilirsem geleceğim veya yarın geleceğim dedi. 02 ağustos perşembe servis gelmemesi sebebiyle akşam 16:00 gibi servisi aradım servisin hiçbir şeyden haberinin olmadığını randevunuz yok cevabını aldım. Bilgi almak için döneceklerini söyleyip döndüklerinde görevlinin acil işi izinli olduğunu belirttiler. 03 ağustos cumartesi yeni randevu ile eleman gönderdiler. Test cihazı bıraktı. 05 ağustos pazartesi dolabı alacaklarını ve kompresör değişimi yapacaklarını ve temizlik yapacaklarını bildirdiler. Pazartesi aynı eleman gelip dolabı kontrol etti. Hasarsız teslim aldı. Ürünü direk araç üzerine sargısız yükledi. 2 gün test edip kompresör değişeceğini siparişi verdiklerini belirttiler ve mesajı da bana geldi. 09 ağustos cuma günü izinli denilen şahıs evime görev bilgi tabletindeki yazıyı okudum kompresör değişimi için servis yüzünden geldi. Birbirlerinden haberleri yoktu. 10 ağustos cumartesi günü bilgi amaçlı 13 te aradım. Kompresör değişimi ve temizlik yapıldığı ve gün içinde aranacağımı teslim edileceğini belirttiler. Dolap teslim edilmemesine rağmen 14:30 gibi arandım. Hizmetimizden memnun musunuz diyerek dalga geçilircesine birbirinden habersiz kişilerce arandım. 17:30 itibariyle kompresör değişti denilen ve temizlik yapıldı denilen buzdolabı tarafıma arka kısmında kısmi ezilme dolap yan kapağında minik göçükle ve sadece sistem temizliği yapıldı denilerek teslim edildi. 4 saat çalışmaması gerektiği belirtildi. Kompresörün normal çalıştığı sipariş mesajına rağmen inandırıcı gelmedi. Aynı servis bulaşık makinesi teslimatında ezik, kapak oynar ve gövde eğikliği sebebiyle ürün iadesi gerçekleştirmek zorunda kaldım. Defolu ürünler hizmet kalitesi servis çalışma düzeni bilgi eksikliği ve yanlış yönlendirme servis yetkisini hak etmediği kesinlikle ortadadır. Arçelik yetkisi yüzünden yakın olan Akpınar servisi kullanamıyorum servisin yetkisinden ve defolu ürünler ve sorunlu hizmetinden ve görevlilerinden şikayetçiyim.

Osman Osman 1.898 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Osman14 Ağustos

    Görükle servisinin yetkisini gözden geçireceksiniz marka değeriniz yerlerde denetlenmesi acil servislerden biri o yetkiyi nasıl hangi şartlarda aldığını derhal aklı başında biri sorgulamalı.

  • Arçelik Temsilcisi10 Ağustos

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları