Arçelik Buzdolabı Aşırı Isınıyor!

İkbal İkbal01 Temmuz 2018 13:06

Arçelik 283720 El model Haziran 2018 ayında 4500 TL fiyatlı 4200 TL nakit aldığım buzdolabı yanları aşırı ısınıyor. Yalova'da Bedensel engelli ve yaşlı babam ve yaşlı anneme kendimce iyilik yaptığımı düşünerek bu buzdolabını aldım. Teslim alınıp söylenen zamanda açtık. Açıldığı gibi aşırı ısınma nedeni ile korkup kapattı babam. Yüzünüzü yaklaştırın fırın gibi sıcaklık yüzünüzde sanki. Aşırı ses cabası. Bir de sebzeleri yakmaya başladı sebzelik bölümü nereden tutsam yok. Büyük firmalar geri çekiyor yeri geliyor ürünlerini tüm eşyam Arçelik ancak bu yaşadıklarımdan sonra bir daha Arçelik mi asla.

Alınan bayiye gittiğimizde kabalık ve kesinlikle kabul etmeme ile karşılaşıldı üstelik beğenmezler ise bir hafta vazgeçme hakkınız var demesine rağmen. Servis geldi normal dedi. Merkez iletişimi arıyorum sürekli oyalama. Servis zaten gelmiyor, gördük zaten normal ısınma diye. İade istedim başka ürün ile değişim bile kabul ettim ama nafile. Elinizi 5 sn tutamazsınız. Çocuklarım var korkuyorum diyorum,ilgilenen yok yazıktır insanlara ya.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Arçelik Logo Arçelik 02 Temmuz 2018 08:12

Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler