08 Kasım
#12926209

Arçelik Bulaşık Makinesi8585 Fi Sepetler Küflendi

Arçelik marka 9485 fi Bulaşık makinesinin sepetlerinde garantisi bittikten sonra küflenme ve kopmalar oldu. 30 yıldır tüketicisiyiz. İlk defa böyle bir şeyin dayanıksız kalitesiz olması bizi üzdü, konu hakkında diyeceklerse 4-5 yıl sonra normal derlerse alacağım ürünlerde tercih edeceğim ilk firma olmayacaktır.

Taner Taner 147 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Taner09 Kasım

    Sayın yetkili kısa sürede dönüş yaptığınız için memnun olduk, servis yetkilisi geldi sepetlerin çürüdüğünü resimli olarak belgeledi incelemeye gönderdi, talebimiz altüst bunların birebir değiştirilmesidir, servis çalışanınız evimizdeki Beko Arçelik olarak diğer kalite değerlerdeki cihazlarıda gördü, zaten kayıtlarınızda servis kurulum kayıtlarında diğer ürünleri görüyorsunuz ayrıca Evimizde duran önceki Arçelik eski model 14 yıllık başka bulaşık makinesinde bile bu hatanın olmadığını gösterdim, yani son yıllarda üretilenlerde hataların olması çok üzücü diyebilirim, konu hakkında yardımcı olmanızı beklemekteyiz, saygılarımla.

  • Arçelik Temsilcisi09 Kasım

    Sevgili müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler