Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Arçelik Bulaşık Makinesi Garanti Sorunu

profile
25 Nisan
391

Arçelik marka garanti kapsamında bulaşık makinesi alındığı günden beri çalışmıyor. Muhtelif kere servis gelmesine rağmen oyalayıp sorun su tesisatında deyip gidiyorlar. Tesisatta sorun yok. 02032 kodlu Tan teknik servisteki 4661 kodlu ö*** isimli teknisyen bugünkü gelişinde annemle dalga geçip "ben ellemeyeyim gelip alsınlar makineyi yenisini getirsinler ya da atölyede tamir etsinler" deyip online servis fişine makineye hiç dokunmadığı halde "üründe arıza görmedim. Tesisatta çalışma yapmamışlar" diye not düşmüş. Bu servisin gönderdiği tüm elemanlar yetersiz hizmet vermekte. Tüketici Mahkemesi'ne gideceğim. Bir daha Arçelik markasını görür görmez fersah fersah kaçacağım.

Arçelik Logo
26 Nisan 18:32

Benzer Şikayetler

Arçelik 6167 Bulaşık Makinesi

profile
2 gün önce
217

Arçelik Yetkili Arçelik Bayii den 6167 Bulaşık Makinesi aldım. Ürün yetkili servis tarafından getirildi, kuruldu ve çalıştırıldı. Üst sepet in tekerlekleri ve raylarının kırık bozuk olduğu görüldü, sisteme kayıt düşüldü. Bu arada ücreti mukabil +4 yıl garanti uzatma yaptırdım. Başka bir servis e...

Arçelik Ücret İadesini Yatırmıyor!

profile
6 gün önce
204

Arçelik'ten aldığım bulaşık makinesi problemli çıktı ve iade süreci başlatıldı. Ürün evimden alındı ve iade işlemi için benden WhatsApp (0544 444 0***) yoluyla kimlik, fatura ve IBAN bilgilerini istediler. Bu bilgileri aynı gün iletmeme rağmen yapılması gereken ücret iadesini yaklaşık 2-3 haftadır y...

1 Yorum
5
Çözüldü

Arçelik Servisin Çok Pahalı Ürünü

profile
1 hafta önce
268
"İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Özellikle buradan bana ulaşıp sorunumla ilgilenen çalışanlarınıza daha çok teşekkür ederim. Sağ olun var olun. İnsana yatırım yapan her zaman kazanır."
Arçelik Servisin Çok Pahalı Ürünü

Arçelik Bulaşık Makinesi Servis Sorunu!

profile
1 hafta önce
119

1.5 aydır bulaşık makinem bozuk yetkili servise defalarca aramama rağmen olumlu bir cevap alamadım. Sürekli erteleniyorum. Bir daha asla Arçelik marka ürün almayacağım. Lütfen en kısa zamanda dönüş yapılmasını rica ediyorum. Arçelik bu kadar sorumsuz bir firma değildi.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Arçelik Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 10 sa 53 dk
Benzer Şikayet Yaz