24 Ekim 2016 #6761824

Arçelik Bulaşık Makinesi Eksik Aksesuar

3 yıl almış olduğumuz bulaşık makinesini yeni kutusundan çıkarıp kullanacaktık. 3 yıl geçtiği için garantisinin bittiğini müşteri hizmetlerinden öğrendin. Sonra montajını kendim yapmak için kutusunu açınca, çatal bıçak ve üst raf plastik aksesuarlarının eksik olduğunu görünce tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Onlar şikayet oluşturdu. Bende montajı yaptım. Bir gün sonra beni arayıp montajını yaptığım için bir şey yapamayacaklarını belirttiler. Arçelik ürünlerinde eksik parçalı ürünler satılıyor.

Ufuk 2.300 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk24 Ekim 2016

    Firmanıza gösterdiğim ilgiden pişman olduğumu belirterek sorunların giderilmediği müşteri hizmetleri tarafından aranıp aynı cümleleri duyduğumu belirterek hiçbir sorunun giderilmediği giderilmemesi içinde ellerinde gelenlerinin yapıldığını anladım bu konuda da müşteri temsilciliğinin hatası olduğunu doğru bir bilgilendirme yapmadığını kayıtların dinlenip haklı olduğumun anlaşılmasını ve gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum. Arçelik markasına ve firmasına güvenip yaptığım alış verişlerden pişman olmamak istiyorum... . Bilgilerinize... . Özel müşteri danışmanının gösterdiği ilgiye teşekkür ederim... (Ürün yine eksik aksesuarlı olup hata üzerime atılmaktadır beni rahatsız eden konu budur. Arçelik firmasının hatası ise ürünler kutulanırken kontrollerin yapılmamasıdır.)

  • Arçelik Temsilcisi24 Ekim 2016

    ARÇELİK Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön