12 Eylül 2013 #2008887

Arçelik Bulaşık Makinesi Düzgün Yıkama Yapmıyor!

Bulaşık makinesi aldığımız günden beri asla doğru düzgün yıkamadı . Boşuna bir dünya para verdik. Çığlı servisi geliyor sürekli, makineyi bir kez değiştirdik dediler. Hala garantisi bitmedi, bizde her hafta servis çağırıyoruz, makine kadar deterjan masrafı yaptık . Her defasında başka bir deterjan her defasında başka bir ürün aldırdılar.


Gelip burada makineyi çalıştırıyorlar kendileri yıkıyorlar. En son geldiklerinde de kullandığınız camlar güzel değil dediler, ne söyleyeceklerini şaşırttılar. Markadan soğuduk artık . Bu makineden bıktık. En kısa sürede başka bir modeliyle değiştirilmesini istiyoruz. İnadına bizimle dalga geçer gibi bardaklarınız güzel değil diyorlar. Arçelik değişim talep ediyoruz acil.

Demet 362 Okunma

Cevaplar

  • Demet21 Eylül 2013

    kesinlikle servis yetkililerinden ve getirilen çözümden memnun değiliz, hala dalga geçer gibi deterjan tavsiyesinde bulunulmakta, kullanma talimatında illa şu deterjan ya da bu deterjan denmiyor sonuçta makine deterjanı ben ne istersem onu kullanmalıyım, madem böyle bir deterjan tercihleri vardı yazılmalıydı ki zaten yine aldık onların dediği deterjanı kullandık, sonuç aynı biz değişim yapılmasını istiyoruz başka bir modelle, acil..bıktık artık sürekli aynı sıkıntıyı yaşamaktan, lakayıt servis elemanlarınızla muhatap olmaktan, koskoca arçelik firması belli ki bu model makinalarınızda sıkıntı var herkes aynı dertten muzdarip, ürününüzün arkasında durun ve bizim maduriyetimizi bir an önce giderin.

  • Arçelik Temsilcisi12 Eylül 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön