20 Mayıs
Yorum Yap
#10462714

Arçelik Bulaşık Makinem Yıkamıyor, Yağlı Bırakıyor

Arçelik bulaşık makinemin yıkamasından hiç memnun değilim. Henüz bir yıldır kullanıyorum fakat memnuniyetim sıfır, temizlemiyor, hep yağlı sonuç. Servis çağırdım gelip baktılar fakat sonuç yine aynı... Biz Koç firmasına da güvenemeyeceksek hangi firmaya güveneceğiz.

Melahat 864 Okunma

Cevaplar

  • Melahat26 Mayıs

    Merhaba Yetkili, hızlı dönüşünüz için Teşekkürler. Servisin 2. Gelişi. Bu gelişlerinde kendi bardaklarını ve deterjanlarını da getirdiler makineyi birlikte çalıştırdık yıkandı bulaşıklar. Onların getirdiği temiz bardaklar da kirli cıktı makineden. Hatta makineyi çalıştırmadan da 11 tane bardağı çıkardılar daha az bulaşık yıkadı makine ama sonuç yine olumsuz oldu.

  • Arçelik Temsilcisi21 Mayıs

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları