20 Şubat 2013 #1643768

Arçelik Bulaşık Makinem Düzgün Yıkamıyor!

6 ay önce Arçelik 8 programlı bulaşık makinesi aldık. bardak ve tabaklarda çizikler olmaya başladı servisi aradık. servis bize bazı tablet temizleyicisi önerildi.bunları kullandık sorun devam etti.4 sefer geldiler ve hep temizleyicilerde sorun buldular. ne denilse yaptık sorun devam ediyor çözüm yok.en sonunda servis tabak ve bardakları değiştirin dedi.


Onuda yaptık ama çizikler devam ediyor. servisi tekrar aradık. servis bize makine sağlam sorun sizde dedi. şuanda eşim elde yıkama yapıyor. taktir sizin olmayan bir şey niye söylenir. bizle Arçelik bulaşık makinesi alan 4 ailede de aynı sorun servis aynı şeyleri yaptırmış ve çözüm şu. makine sağlam sorun sizde çıkış yolları.

Ömer 177 Okunma

Cevaplar

  • Ömer23 Şubat 2013

    servisden arkadaşlar geldiler. bize verilen cevap: makinanın yıkama ayarlarında bir sorun yok. tabaklarda ve bardaklarda çizikler var. haklısınız ama bizim yapacağımız bir şey yok. sonuç: bunu kabulleneceksiniz. makinan içine yeni bir bardak koyun ve bir ay kullanın sorun devam ederse bizi arayın. takdiri size bırakıyorum. tşk ederim.

  • Arçelik Temsilcisi20 Şubat 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön