03 Nisan
Yorum Yap
#10300350

Arçelik Beyaz Eşyalarımdan Memnun Değilim

1,5 yıl önce tüm beyaz eşyalarımızı sizden aldık. Fakat hiç memnun değiliz. Memnun olmama sebeplerimiz;


-Buzdolabının yan kasasında ufak ufak siyah lekeler çıktı, boya akıntısı olmuş gibi. Buzdolabının rengi siyah yanları gri. Servisten gelen arkadaşınız bunu bizim yaptığımızı söyledi fakat akla mantığa ayrıkı bir durum. O lekeleri biz nasıl yapabiliriz? Ve dolap sabit bir şekilde yerinde kıpırdamadan duruyor çizik vs. değil metalinde boya akıntıları mevcut.


-Bulaşık makinemizin 2 defa dijitali bozuldu ve değiştirdiler, şimdi gene bozuldu bu nereye kadar bu şekilde devam edecek? Garantisi bittiğinde ekstra servis ücreti+parça değişim ücreti uygulanacak ve ben her defasında bunu bozulduğunda yaptırmak zorunda değilim. Beyaz eşya kavramı uzun ömürlük kullanmadır. Biz daha yeni evlendik ve bir sürü masraf yapıp Arçelik'e maddi olarak bir para bıraktık. Bunun karşılığı bu olmamalı.

Burak 1.601 Okunma

Cevaplar

  • Burak04 Nisan

    Bu şikayetime cevaben geri dönüş oldu, telefonda da mağduriyetimizi dile getirdim, daha sonrasında üst yöneticelerle görüşülüp bana dönüş yapılacağı söylendi fakat teknik servis tarafından aranıp, bulaşık makinesi ve set üstü ocak için yarın gelip bakacağız daha önce de kayıt oluşturmuşunuz bulaşık makinesinin parçası değişmiş şu anda elimizde yok o yüzden değiştiremicez buzdolabı ise kendiniz para vereceksiniz bu şekilde değişim olacak gibi söylemlerde bulundular. (İstanbul Kağıthane Gültepe Arçelik Yetkili Servis Yasemin Hanım) 1.si ben kayıt filan oluşturmadım,2.si benim hatam olmadan ürünlerde sıkıntı oluyorsa ve garantisi varsa bunun ücretini neden ben ödeyeyim? Telefondada belirttiğim gibi benim sorunumu gelen teknik servis çözemiyor başka bi çözüm yolu istemiştim. Böyle bir geri dönüş beklemiyordum.

  • Arçelik Temsilcisi03 Nisan

    Değerli müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları