29 Ağustos 2013 #1983387

Arçelik Bayiisi Yanılttı!

Arçelik'in Ankara Eryaman bayiliği Ömer Yaşaroğulları Gıda Dayanaklı Tüketim Malları İnş. San. Tic Şti. ' den bir buzdolabı almak istedik. Mağazada 5276 kod numaralı gri dijitalli bir buzdolabı beğendik , ama dolabın renginin gri değil de beyaz olmasını istedik. Bu dolabın beyazı mağazada yoktu, ama bize aynısının olduğunu söylediler ve dergiden gösterdiler.


5276 nolu dolabın beyazı aynısı dedikleri 5275 nolu buzdolabını almak için anlaştık ve ödememizi yaptık. Fakat dolap eve geldiğinde büyük bir şokla karşılaştık, çünkü dolabın dijitali yoktu. Aradık yetkililerle görüştük ; fakat 5276 numaralı dolabın aynısının beyazının üretilmediğini söylediler. Kısacası yanıltıldık.

Cansu 332 Okunma

Cevaplar

  • Cansu03 Eylül 2013

    1 hafta önce bize üretilmeyen bir malı satan bir arçelik bayisinden şikayetçi oldum. Arçelik gerekli işlemlerin başlatıldığını söyledi fakat bizi arayan bizimle ilgilenen kimse yok. Sayın Arçelik bize üretilmeyen malı nasıl satabilirler? 1 aydır dolabın değişmesini bekliyoruz ve sabrımız kalmadı artık. Bir an önce bu yanlış bilgiden kaynaklanan zararımızı buzdolabının bize söylenenle değiştirilmesini istiyoruz. Yetkili kişilerin en kısa zamanda bizimle irtibata geçmemesi halinde tüketici hakları mahkemesine başvuracağımızı da buradan bildirmek isterim.

  • Cansu03 Eylül 2013

    Gerekli işlemleri başlatırken bizi de bilgilendirmeniz gerekmiyor mu acaba? Kaç gün oldu yetkili bir kişi aramadı bizi. Nasıl ve kimle çözüyorsunuz sorunu ? Biz sizin ilginize teşekkür edemiyoruz maalesef..

  • Arçelik Temsilcisi29 Ağustos 2013

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön