22 Ağustos 2016 #6253675

Arçelik Ayıplı Mal!

11 Ekim 2013 tarihinde eşim Yusuf Erdoğdu İnternet aracılığıyla Morhipo'dan kahve makinesi aldı. Kahve makinesi yaklaşık bir buçuk yıl sonra bozuldu. İstanbul'da Arçelik Servisi'ne rica minnet yaptırdık. Sık kullanmadığımız bu makine o tarihten bir yıl sonra tekrar bozuldu. Bu kez İzmir Dikili Arçelik Servisi'ne götürdük. Servis garanti süresinin bittiğini söyleyerek eğer tamir etmek istiyorsak 90 TL ücret ödememiz gerektiğini söyledi.


Doğru dürüst kullanmadığımız ve sürekli bozulan bir makine için bu kadar ücret istenmesini doğru bulmuyorum. Kahve makinesi için 90 TL ücret istenmesi Arçelik gibi bir firmaya yakışan bir davranış değildir. Kaldı ki daha önce serviste tamir edilen bir makine aradan bir yılı biraz aşan bir sürede neden tekrar bozulur? Bir firma sattığı malın arkasında durmaz mı? Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Zülal 1.115 Okunma

Cevaplar

 • Zülal'ın Teşekkür Mesajı25 Ağustos 2016

  Arçelik Genel Müdürlüğü yetkilisinin ilgisi ve çözümü sırasındaki gayretlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Zülal24 Ağustos 2016

  Arçelik genel müdürlüğünden ve Arçelik servisinden ilk günden itibaren aranarak sorunuma çözüm konusunda yapılan çalışmaları taktirle karşılıyorum. Sorunuma çözüm bulacaklarını söylediler. İlgilerinden dolayı bütün yetkililere teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • Zülal22 Ağustos 2016

  Değerli Arçelik Yöneticisi, bugün saat 09.30'da genel müdürlüğünüzden arandım. Sorunumla ilgilenileceği söylendi. Teşekkür ettim. Bir süre sonra Dikili Arçelik Servisi beni aradı. Ürünü tekrar kendilerine getirmemi istediler. Ürünü hemen götürüp servise bıraktım. Saat 14.00 sıralarında servisten arandım. Ana kartın değişmesi gerektiği ve ücretinin 90 TL olduğu söylendi. Ben servise ürünü alalı 3 yıl geçmediğini ve bu süre içerisinde bir kez ürünün servisten tamirat gördüğünü söyledim. Ben bu duruma itiraz ettiğim için sorunumu size ilettim. Arçelik gibi büyük bir firmanın ürününün arkasında duracağını umuyorum. Saygılarımla.

 • Arçelik Temsilcisi22 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön