01 Kasım 2016 #6830445

Arçelik Ankastre Sorunu!

Bostanbaşı Mah. Çiftlik Cad. Marmaralife 2 c blok No.: * Yeşilyurt/Malatya adresinde ikamet etmekteyim. 2015 yılı eylül ayı içinde ankastre takımı aldım. Kullanmaya başladığımda fırının pişirme esnasında eşit pişirmediğini, özellikle kabartılması gereken (kek, pasta) gibi pişirmeler de eşit kabartma yapmadığını tespit ettim. Durumu servise bildirdim. Bugüne kadar 4 (dört) defa servis geldi. Şikayetçi olduğum hususları servis elemanları da deneyerek şahit oldular. Durumu resimleyerek ve tutanak tanzim ederek ilgili mercilere bildireceklerini ifade ederek ayrıldılar ancak bugüne kadar şikayetime yönelik herhangi bir çözüm üretilmedi. Aynı fırını kullanmak istemediğimden fırın değişimini kabul etmedim. Farklı fırın aldığımda fark ücreti istenmektedir. Bu nedenle ankastre setimin (fırın, ankastre ve ocak) takım olarak değişimini istiyorum.

Ayşe 3.740 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe04 Aralık 2016

    Yukarıda izah ettiğim ve yaklaşık 1 yıldan bu tarafa mağduriyet yaşadığımç her türlü şikayetç dilekçe taleplerime rağmen hiçbir sonuç alamadığım şikayetimi ısrarla yeniliyorum. Artık lütfen birileri ilgilensin.

  • Ayşe15 Kasım 2016

    Bostanbaşı Mah. Çiftlik Cad. Marmaralife 2 c blok No.: * Yeşilyurt/Malatya adresinde ikamet etmekteyim. Daha önce ankastre seti konulu şikayetim ve değişimine yönelik talebimle ilgili müşteri hizmetlerinden telefon görüşmesi dışında hiçbir gelişme olmamıştır.

  • Arçelik Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön