05 Ocak 2016

Arçelik Ankastre Davlumbazın Sorunu Çözülmüyor!

Ağustosta teslim aldığımız P 14yecs modelli davlumbazın ışıkları titreme yaptığı için servis çağırdık. Servis ürünün içerisinde bir parça değiştirdi fakat sorunu çözemedi. Aramak üzere evden ayrıldılar ve daha sonra telefonla bilgi verdiler. Dediklerine göre parça bekliyorlarmış ve parça geldiğinde davlumbazı söküp servise götürüp tamir edeceklermiş. Yaklaşık bir aydır ürünüm parça bekliyor ve sorunum çözülmüyor. Ayrıca yeni aldığım ve bayiide, en iyi davlumbaz bu denildiği için yüksek miktarda ücret ödediğim ürünün bu şekilde evden sökülüp tamir edilip getirilmesini de istemiyorum. Ürünün yenisiyle değişimini talep ediyorum. Aksi takdirde ilçe Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayette bulunacağım.

İsmail 592 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı15 Ocak 2016

    İlgili müşteri hizmetleri temsilcisi Zuhal hanım ve montaj yapan servis elemanlarına çok teşekkür ediyorum. Tutumları, şikayeti ele alış biçimleri ve yardımcı olma istekleri çok memnun ediciydi. Bundan sonra gözü kapalı Arçelik'e güvenirim.

  • İsmail05 Ocak 2016

    İlgisi ve ivedi yardımlarından dolayı özel müşteri hizmetlerinden Zuhal hanıma teşekkür ediyorum.

  • Arçelik Temsilcisi05 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön