12 Eylül
#12589692

Arçelik 9103 Yps Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor

Arçelik marka 9103 yps model çamaşır makinesi öncelikle temiz yıkamıyor. En iyi deterjanları alıp denedim ama 6 aydır çözüm bulamadım. Buraya girdiğimde yorumlar tıpkı benim yaşadığım sorunlarla aynı aşırı sesli temiz yıkamıyor. Neredeyse makine yürüyüş yapacak kıvamda eski model makinelerden ne farkı kaldı. Ayrıca saygısız bir şekilde ilginiz için teşekkür ederiz diye cevap veriyor.


Bulaşık makinesi aldım o daha kötü buzdolabı aldım parmak izi yapmaz dediler en ufak dokunmada leke oluyor. Her şeyi geçtim çamaşır makinesi büyük dert bir an önce yetkililerin bu duruma kayıtsız kalmamasını rica ediyorum. Hamileyim ve çocuğum olduğunda pis kıyafetler giydirmek istemiyorum.

Candan Candan 10.078 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi12 Eylül

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları