09 Ekim
#12756320

Arçelik 8103 Çamaşır Makinesi Kalitesizliği

Daha evleneli 1 sene oldu ve kullandığım ilk günden beri verdiğim paraya açıyorum. Yıkanan çamaşırlar yumuşatıcıyı bırakın deterjan bile kokmuyor. Makineden hemen çıkardığım halde bekletilmiş ıslak çamaşır kokuyor her seferinde böyle bir de o çamaşırların kuruduğunda ki kokuyu bir düşünün.


Servis çağırdım su basıncını düşürün dediler düşürdük yine aynı sonuç olarak tabii ki de makine da bir şey yok dediler. Makinenin sesli çalışmasından bahsetmiyorum bile üst kattaki makineyi alt kattan dinliyoruz o derece kötü ötesi bir makine. Hayır anlamadığım konu bu makineyle alakalı o kadar çok şikayet var ki neden gereken yapılmıyor?


Ben şimdi daha 1 sene kullandığım makineyi çöpe atıp yeni makine mi alacağım? Aldığım firmaya gidiyorum bizden çıktı servisi arayın diyorlar. B*** alacaktım hata yaptım yazıklar olsun ki bütün eşyalarımı Arçelik'ten aldım. O kadar pişmanım ki daha nereye şikayet yazmam gerekiyorsa yazacağım böyle bir şey olamaz.

Kübra Kübra 1.137 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi09 Ekim

    Sevgili müşterimiz , Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik Müşteri İletişim Merkezi 444 0 888

Ziyaretçi Yorumları