10 Şubat
Yorum Yap
#10114286

Arçelik 6220Ft Bulaşık Makinesinin Sepetleri Çürüdü!

Yaklaşık 3-4 yıldır kullanmakta olduğumuz Arçelik marka 6220 ft model bulaşık makinesinin alt-üst sepetleri paslandı ve çürüdü, çubukları kırılmak üzere. Metal süzgeçli su filtresinde de aynı şekilde pas izleri bulunmakta. Paslı suyla yıkanan tabaktan bardaktan gıda tüketiyoruz, bu durum çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir! Daha önce bu site aracılığıyla buna benzer şikayetlerin Arçelik tarafından çözüme kavuşturulduğunu gördüm, aynı şekilde biz de ücretsiz olarak firmanın desteğini beklemekteyiz.

Bahadır 4.081 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır'ın Teşekkür Mesajı19 Şubat

    Arçelik merkezden arandım ve bölgedeki teknik servis tarafından sepetleri ücretsiz değiştirdiler. Yeni takılan sepetlerin tekerlekleri tam oturmasa da kullanıma engel teşkil etmiyor... Tüm çalışanların ilgi ve alakalarına teşekkür ederim.

  • Arçelik Temsilcisi10 Şubat

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları