23 Ocak
Yorum Yap
#10053592

Arçelik 60200053 Model Televizyonumda Oluşan Çizikler!

Sayın Arçelik kuruluşu, aşağıda bilgileri yazılı olan televizyon yaklaşık 6 gün önce bir sabah açtığımda alt sağ köşesinden üst sağ köşeye ve alt sol köşeye doğru renkli çizikler olduğunu fark ettim. Adana Reşatbey Arçelik servisine bilgi verdim, kontrol için gelen teknik servis elemanları ekranda çatlak olduğunu TV'nin 15 ay garantisi olmasına rağmen kullanıcı hatası olduğunu garanti kapsamı dışında 2000,00 TL ücret karşılığında yapabileceğini ifade ettiler. TV'nin camında kırılma yok gövdesinde darbe kırık çatlak yok yağmurlu gecede yıldırım etkisi veya elektriksel bir durum sonucu veya üretim hatasından kaynaklandığını gizleyip kullanıcı hatası ifadesi mantık işi değil konu ile ilgili şikayetimi müşteri koruma Hakem Heyeti'ne ve başbakanlık iletişim merkezine kadar sıralı kanuni kurumlara ileteceğimi bilginize sunarım.

Zekeriya 2.475 Okunma

Cevaplar

  • Zekeriya22 Şubat

    Servisten gelip inceleyen elemanlar 2000 TL fiyat cıkarttı cihazda herahangi bir ezik darbe olmamasına rağmen bu fiyat haksız kazanç ben bu tutarı kabul etmiyorum bir daha Arçelik'ten alışveriş yapmam da yaptırmamda bu yazıyı okuyan herkese önerim uzak durun Arçelik almayın mağduriyetimizi görün.

  • Arçelik Temsilcisi24 Ocak

    Sevgili müşterimiz Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Şikayetiniz bizlere ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Arçelik ailesi olarak sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. 7/24 yanınızdayız, mutluluğunuz için buradayız. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler