22 Ekim 2016

Arçelik 3 Yıllık Garantinin Bitmesinden 3-4 Ay Sonra Buzdolabımızın Çöp Olması

03.04.2013 yılında aldığımız Arçelik 2398 cniy A++ enerji sınıflı buzdolabımın garantisi 03.04.2016 tarihinde sona ermesinden hemen sonra arızalanmıştır. Arızadan dolayı teknik servis aranmıştır. İlk olarak Bağcılar Barbaros Hayrettin Paşa Arçelik yetkili bayii gelmiş olup buzdolabından 30₺ servis ücreti karşılığında buzdolabına motor arızası denilerek motor değişimi önermişlerdir. Motor değişim ücreti olarak da 320₺ talep edilmiştir. Bu talep biz tarafından kabul edilmiş olup motor takılsa da kısa süre içerisinde tekrar bozulacağını söyleyerek asıl sorunun motor olmadığını söylemişlerdir. Gövde de gaz kaçağı kontrolü yapıldı ve bundan ötürü bakır boru kesildi ve gelen gaz oranının az olduğu görülünce gövdede kaçak olduğu arıza tespiti olarak bizlere söylendi. Bu arızanın fabrikasyon hatası olduğunu kabul etmemektedirler.

Abdullah 1.968 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah10 Aralık 2016

  Yaptığımız şikayetten bize hala dönüş yapılmamıştır.

 • Abdullah22 Ekim 2016

  Saat 11:30 itibariyle tarafıma dönüş yapılmıştır. 1 hafta sonra tarafıma dönüş yapacaklarını söylemişlerdir. Umarım mağduriyetimiz giderilmiştir.

 • Arçelik Temsilcisi22 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

 • Abdullah22 Ekim 2016

  Gövde değişim ücretini biz sorduğumuzda ise masraf edilmez çöpe atın gitsin denildi. Bunu söyleyenlerde evimize gelen yetkili servistir. Biz bu işin üstüne iyice düşerek tekrar müşteri hizmetlerini aradık ve bize yenibosna yetkili servisini yönlendirdiler. Gelen serviste Barbaros hayrettin paşa servisini yalanlayamayacağını söyleyerek tekrar gitti. Arçelik'in genel merkezini aradım ve Aynı sorunları oraya da anlattım. Genel merkeze oluşturduğum şikayet kaydına 1 ay sonra dönüş yapıldı.

 • Abdullah22 Ekim 2016

  Gövde değişim ücretini biz sorduğumuzda ise masraf edilmez çöpe atın gitsin denildi. Bunu söyleyenlerde evimize gelen yetkili servistir. Biz bu işin üstüne iyice düşerek terar müşteri hizmetlerini aradık ve bize yenibosna yetkili servisini yönlendirdiler. Gelen serviste Barbaros hayrettin paşa servisini yalanlayamayacağını söyleyerek tekrar gitti. Arçelik'in genel merkezini aradım ve Aynı sorunları orayada anlattım. Genel merkeze oluşturduğum şikayet kaydına 1 ay sonra dönüş yapıldı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön