12 Şubat 2014 #2290382

Arçelik 188 TL Zarar Ettirdi

Evimdeki Arçelik 3550 makinem arızalandı. Servis yetkilisi evime gelerek makineyi kontrol ettiğinde, makine kazanının dönmediğini ve arızanın makine motorundan kaynaklandığını söyledi. Yetkili makine motorunun yenisiyle değiştirilmesi gerektiğini ve değişiminden sonra makinenin eskisi gibi çalışacağını söyledi. Bende bunun üzerine değişimi kabul ettim. Fakat makine yine arıza yaptı 2 kere servise gitmesine rağmen arızayı düzeltemediler. Bunun yanında bana başka masraflar çıkardılar. 188 TL zarara uğradım kendilerinden şikayetçiyim.

Hüseyin 338 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin15 Şubat 2014

    Arçelik beni tam tamına 188 Tl zarara uğrattı.. Bundan sonra ne evime-ne çoluk çocuğuma asla ARÇELİK makinelerini aldırtmayacağım..Aklı sıra kar ettiklerini sanıyorlar ama şimdi binlerce lira zarara uğradılar!

  • Hüseyin12 Şubat 2014

    Hiç bir işlem falan başlatılmadı.Sadece beni aynı servis elemanı aradı ve tekrar ücret karşılığı makineyi yapabileceklerini söylediler.Telefon kayıtları mevcuttur!Türkiye çapında isim yapmış büyük bir firmaya bu tutum hiç yakışmadı!

  • Arçelik Temsilcisi12 Şubat 2014

    İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön