16 Ağustos 2016

Arçelik Yine Motorda Sorun Var!

Geçmişe ait kayıtlarımıza bakarsanız buzdolabında yaşadığımız sorunlar aşikar. Yine aynı sorunla karşı karşıyayız. Tek suçumuz Arçelik markası ile çalışmamız oldu sanırım. Buzdolabı otomatiğe geçmiyor veya sürekli çalışıyor, hiç durmuyor. Şu an ise tamamen durdu çalışmıyor. Ücretsiz olarak tarafıma servis yönlendirilmesini talep ediyorum.

Öznur 927 Okunma

Cevaplar

  • Öznur 17 Ağustos 2016

    Geçmişe ait kayıtlarımıza bakarsanız buzdolabında yaşadığımız sorunlar aşikar. Ve yine aynı sorunla karşı karşıyayız. Tek suçumuz Arçelik markası ile çalışmamız oldu sanırım. Buz dolabı otomatiğe geçmiyor veya sürekli çalışıyor hiç durmuyor şu an ise tamamen durdu çalışmıyor ücretsiz olarak tarafıma servis yönlendirilmesini talep ediyorum.

  • Öznur 16 Ağustos 2016

    Artık kronikleşen bir durum haline geldi ve ben servisinizden değil bizzat sizden destek istiyorum

  • Arçelik Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön