Arçelik Yıkama Sorunu!

Gülden K. |

Değerli Arçelik yöneticileri 63101 adlı bulaşık makinası aldım. Kullanımdan sadece 5 ay sonra servis çağırınız diye ekranda bir uyarı gördüm. Makinam yıkama yapmadı. Servis 2 günde zor geldi. Şu an serviste makinam. Ama bu makinanın tamirini değil değişimini istiyorum. Bir makina 5 ayda nasıl servislik olur? Anlam veremedim.

Sorunun su motorunun arızalı olduğundan kaynaklanabileceği yorumu yapıldı. Ancak kesinlik yok. Ben bu 5 ayda hata veren makinanın değişimini talep ediyorum. Lütfen bana ulaşınız. Ayrıca garanti kapsamında olan ürünümün değişiminin yapılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülden K.
  31 Ağustos
  21:27

  Şikayetimle ilgili servisten makinam eve geldi ancak servis çağırınız bildirimi ile servis huzurunda karrşılaştık ancak servis makina ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadığını ve makinada test aşamasında bi sorun çıkmadığı söylendi ancak iç kısımdaki ürün kodu olan bölüm silintili ve ön kapağında çökük olarak vede paslı. Makinada başlangıçta ses çıkarma sorunu ile geri geldi. Sonuç ürünün kapak kısmınındeğişim yapılacağınıbildirdiler. Ürünün parça değişimi yapılıp yapılmadığından emin değilim. Önceden sessiz çalışan bir makinaservis sonrası niçin ses çıkarır bunları kabul etmiyor ürün değişimini talep ediyorum. Mersin erdemli şubesine iletişim kurularak ürünümün değişimini talep ediyorum.

 • 24 Ağustos
  09:33

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr