Arçelik Yetkili Servis Sorunu.

Selçuk T. |

Arçelik marka buzdolabım henüz garanti süresi dolmadan sorun çıkardı ve soğutmamaya başladı. Yetkili servisi aradım ve servisten gelip kompresörün değişmesi gerektiğini söyleyip buzdolabını almayıp 2 gün sonra gelip alacaklarını söyleyerek gittiler. 2 gün geçmesine rağmen ve yetkili servisin çok yakın olmasına rağmen kimse gelip almadı. Daha sonra yarın öğleye kadar gelip alacağız dediler ve yine kimse ne aradı ne sordu ve servis evime çok yakın bi mesafede. Bu ramazan ayında ve bu sıcaklarda sanırım benim yüklenip götürmem gerekiyor buzdolabını.

Etiketler :

Soğutma Problemi Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk T.
  07 Temmuz
  11:17

  Ramazan buzdolapsız geçti, bayramda aynı şekilde buzdolapsız olarak geçti. Çok büyük ihtimal 2016 yılı böyle geçecek! Bu yaz günlerinde garantisi devam eden ürünlerine çare bulamayan bir Arçelik. Bravo.

 • Selçuk T.
  28 Haziran
  17:10

  Tarafıma dönüldü konu ile ilgili gerekenin yapılacağı söylenmesine rağmen henüz hiçbir gelişme yok. Tarafıma dönüş yapılmadı. Garantili ürünü 2 dk yoldan gelip alamayan Arçelik yetkili servisi bunun tamirini kaç ayda yapar hiç bilmiyorum. Tüm beyaz eşyalarım arçelikti ve bundan aşırı derecede rahatsız ve endişeliyim.

 • 28 Haziran
  13:13

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr