09 Kasım 2015

Arçelik Yetkili Servis Montaj Sorunları!

Balayında olduğumuz için depoda bulunmayan davlumbazın montajına gelindiğinde yetkili servisin başında bulunamadık. İçerikte ocaktan en az 55 cm yukarıda olması gerektiği yazılıyken bu ve mobilyanın durumu göz önünde bulundurulmadan oldukça yükseğe monte edilmiş.

Davlumbazı mecburen yer değiştirtmek zorunda kaldık ve mutfak fayansı parçalandı. Yeni tadilattan çıkmış mutfakta yok yere masraf çıkmış oldu. Yani yetkili servisin başından savarak gereksiz yere yarım bıraktığı işi kendi imkanlarımızla düzeltelim derken başımıza tekrar iş ve masraf açıldı. Mutfak dolabı değiştirmenin zor olduğu göz önünde bulundurularak en azından montaj yapılmasaydı-ki zaten yapılmış sayılmaz- mağdur olmayacaktık!

Özge 1.072 Okunma

Cevaplar

  • Özge15 Kasım 2015

    Şikayet sürecinin yönetimi ile ilgili Didem Hanım ın ilgisine teşekkürler. Bulunduğum bölgenin müdürü ile zararımı karşılamasa da ortak bir paydada anlaştık fakat teknik servis hala bana ulaşmadı ve ben davlumbazımı hala kullanamıyorum.

  • Arçelik Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön