Arçelik Yetersiz Servis Desteği!

Muhammet Emin K. |

3 sene önce Arçelik'ten aldığımız buzdolabı bir türlü doğru düzgün çalışmadı. Önce çok ses geliyor diye bir yerlerine kelepçe taktılar , sonra düzelmediği için fanları değiştirdiler . Yine düzelmedi içinden soğutucuyu değiştirdiler. Buzdolabı çok ses yapıyor ve hiç durmadan çalışıyor . Hiç otomatiğe geçmiyor.

Servis evime kadar gelip buzdolabı dengesiz deyip altına karton sıkıştırıp sorun çözüldü deyip gidiyorsa ,böyle servis desteği için Arçelik'i kınıyorum. 1 hafta önce buzdolabının beyni değiştirildi ama şimdi soğutma yapmıyor. Sürekli mağdur durumdayız ve ramazan günü servisi aradığımda komşunun buzdolabına koyun servis gelene kadar diye çözüm buluyorlar. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim...

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Emin K.
  19 Temmuz
  14:54

  Sikayetim uzerine hala donus yapilmadi neyinden memnun olacagim..degisim talebime karsilik istersen KOC\'a sikayet et degisim olmaz diyen bir servisten ne beklenirki?.Ramazan alisverisim suanda tamamen bozuldu hersey cope gitti Arcelik sayesinde ve hala kilini kipirdatan kimse yok.bu ne vurdumduymazlik bu nasil hizmet?..

 • 16 Temmuz
  11:46

  İlginiz için teşekkür ediyoruz

  Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır.

  ARÇELİK AŞ.
  TÜKETİCİ HİZMETLERİ

  444 0 888
  www.arcelik.com