13 Mayıs 2013

Arçelik Yeni Diye Teşhir Ürün Gönderdi!

İstanbul Gaziosmanpaşa'daki Birlik Ticaret isimli mağazanızdan DGK-20000 Kodlu kombiyi satın aldım. Bugün yıpranmış, eski bir koli içinde özensiz şekilde teslim edildi ve bugün ödeme yapmak için mağazaya gittiğimde dün mağazadan seçtiğim kombinin yerinde olmadığını gördüm.

"Nerede" dedim; "bugün sizin evinize gönderdik" cevabını aldım. "Siz bize yeni diye teşhir ürünü mü sattınız" dedim, sonra hemen toparlamaya çalıştılar, reddettiler. Mağazada beklemiş ürünün bana yeni diye satıldığı aşikar.

Acil olarak takılan teşhir ürünün alınıp, yerine yenisinin takılmasını istiyorum. "Lütfen ilgili işlem başlatıldı" mesajı göndermeyin zira bir haftadır hiçbir işlem başlatılmadı.

Burcu 291 Okunma

Cevaplar

 • Burcu17 Mayıs 2013

  herhangi bir işlem başlatılmamıştır

 • Burcu17 Mayıs 2013

  Konu ile ilgili şikayet altına işlem başlatıldı yazılıyor ancak hiçbir adım atilmiyor. An itibariyle ilgili mahkemeye dilekçe başvurum sağlanmıştır.

 • Burcu17 Mayıs 2013

  Merhaba, Buraya defalarca şikayet yazmama rağmen, şikayetimin altına ilgili işlem başlatıldı yazan fakat hiç bir adım atmayan Arçelik için Tüketici Hakları Mahkemesine dilekçe başvurusunda bulundum. Bundan sonra müşterileri değilim.

 • Arçelik Temsilcisi13 Mayıs 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön