Arçelik Yeni Bulaşık Makinesindeki Pis Koku Geliyor Dedik Aksini İddia Ettiler!

Ahmet Kadir S. |

Eylül başında satın aldığımız Arçelik 6488 model bulaşık makinesinden ölü hayvan kokusu gibi pis bir koku geliyor. Makinenin hem dışında hem de içinde bu koku var. Çağrı merkezini aradık, servis kaydı açıldı. Servis geldi ve koku giderden geliyor diye yanlış rapor tutuldu. Bu makinanın yerinde başka bir makinamız vardı ve bu kokunun giderden gelmesi mümkün değil. Kullanılan malzemenin kalitesiz olmasından kaynaklandığını düşündük.

Servis bize bir süre sonra geçecek diye çelişkili bir cevap da verdi ayrıca. Koku geçmeyince tekrar servise kayıt açtık. Bir haber çıkmadı. Defalarca aradık, durumu anlatmaya çalıştık. Tutulan raporda gider kokusu yazıldığı için servisten olumlu cevap alamadık. İade talebinde bulunduk. Bölge müdürlüğünden onay alınamadığı için iade talebimiz ret edildi. Şu anda evimizde mis gibi kokan (!) bir makine ile yaşıyoruz.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Kadir S.
  13 Ekim
  19:13

  Halen iade işlemleri için bekliyoruz. Sorunumuz çözülmedi. Arçelik yetkilileri konuyyu gerçekten takip ediyor mu bilemiyoruz, herhangi bir bilgi verilmiyor.

 • Ahmet Kadir S.
  07 Ekim
  17:45

  Arçelik yetkilileri bizi bu mesajımız üzerine aradı ilgilendiler. Bize bugün sabah için servis randevusu verildi ancak halen gelen olmadı. Çağrı merkezini arayıp sorduğumuzda yine aynı yukarıda bahsettiğim hatalı rapor tutan servisin geleceğini öğrenince şok olduk. Ekibi bilgilendirecekleri söylendi. Gelen giden yok. 9 Eylül de aldığımız bu makine için halen mağduriyet yaşıyoruz. Lütfen bu sorunla gerçekten ilgilenilsin artık!

 • 04 Ekim
  09:30

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr