04 Ekim 2016

Arçelik Yeni Bulaşık Makinesindeki Pis Koku Geliyor Dedik Aksini İddia Ettiler!

Eylül başında satın aldığımız Arçelik 6488 model bulaşık makinesinden ölü hayvan kokusu gibi pis bir koku geliyor. Makinenin hem dışında hem de içinde bu koku var. Çağrı merkezini aradık, servis kaydı açıldı. Servis geldi ve koku giderden geliyor diye yanlış rapor tutuldu. Bu makinanın yerinde başka bir makinamız vardı ve bu kokunun giderden gelmesi mümkün değil. Kullanılan malzemenin kalitesiz olmasından kaynaklandığını düşündük.

Servis bize bir süre sonra geçecek diye çelişkili bir cevap da verdi ayrıca. Koku geçmeyince tekrar servise kayıt açtık. Bir haber çıkmadı. Defalarca aradık, durumu anlatmaya çalıştık. Tutulan raporda gider kokusu yazıldığı için servisten olumlu cevap alamadık. İade talebinde bulunduk. Bölge müdürlüğünden onay alınamadığı için iade talebimiz ret edildi. Şu anda evimizde mis gibi kokan (!) bir makine ile yaşıyoruz.

Ahmet 2.252 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 04 Kasım 2016

  Sikayetvar.com platformuna bu imkanı sağladıkları için çok teşekkürler... ; o)

 • Ahmet 04 Kasım 2016

  2 ay süren Arçelik macerasını bugün itibariyle noktalıyoruz. Bundan sonra Arçelik, aSLA!

 • Ahmet 04 Kasım 2016

  Arçelik yetkilisi Öznur Hanıma ilgisi ve desteği için teşekkür ederiz.

 • Ahmet 28 Ekim 2016

  makinenin evden alınması süreci de uzun sürdü. Önce servis aradı IBAN no. istedi ve ertesi güne randevu verip makinayi almak için geleceklerini söyledi. Sonra 2 hafta geçti. Biz aradığımızda ise yine aynı servis kayıdımızı bulamadı. Bize sizin makinanız değişmiş dediler. Yine şok olduk. makine evdeydi ve halen iadeyi bekliyorduk. Uzun bir telefon görüşmesi sonrasında servis için ertesi güne randevu alındı. makine evden alındı, ne bir servis fişi ne de bir başka belge verildi. Halen ürünün bedelinin iadesini beklemekteyiz. Sorunu henüz sonuçlandıramadık. Hem servis hizmeti hem de müşteri hizmetleri sınıfta kaldı. Arçelik e yakışmıyor!

 • Ahmet 13 Ekim 2016

  Halen iade işlemleri için bekliyoruz. Sorunumuz çözülmedi. Arçelik yetkilileri konuyyu gerçekten takip ediyor mu bilemiyoruz, herhangi bir bilgi verilmiyor.

 • Ahmet 07 Ekim 2016

  Arçelik yetkilileri bizi bu mesajımız üzerine aradı ilgilendiler. Bize bugün sabah için servis randevusu verildi ancak halen gelen olmadı. Çağrı merkezini arayıp sorduğumuzda yine aynı yukarıda bahsettiğim hatalı rapor tutan servisin geleceğini öğrenince şok olduk. Ekibi bilgilendirecekleri söylendi. Gelen giden yok. 9 Eylül de aldığımız bu makine için halen mağduriyet yaşıyoruz. Lütfen bu sorunla gerçekten ilgilenilsin artık!

 • Arçelik Temsilcisi04 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön