24 Ekim 2016

Arçelik Yeni Alınan ve Eve Bozuk Gelen Bulaşık Makinesi...

08.05.2016 İstanbul-Küçükbakkalköy Gencerler bayinizden 6233 model bulaşık makinesini aldık. Teslimat 03.08.2016'da Sinop Gerze'ye yapıldı. İlk kullanımda bulaşık makinesinin tam kurutmadığını tespit etti ve bunu servise iletti. Gelip bakıldı ve beyninin değişmesi gerektiği söylendi. Servistekiler değiştirme süresi geçtiğini yeni
makine ile değişim yapamayacaklarını iletmişler. Bu beyin değişimi de 19.10.2016'da yapıldı. Sorun devam ediyorsa makineyi değiştireceklerini söylediler. Aynı gün annem makineyi kullandı. Ve makinenin bir önceki halinde de daha ıslak bıraktığını ve kurutmadığını fark etti. Değişim yapamayacaklarını makineyi servise alıp kendilerinin bizzat kontrol etmeleri gerektiğini ilettiler. Ve anneme bulaşık makinesini kullanmayı bilmediklerini ima ettiler. Biz bozuk gelene ve beyni değiştiği halde çözüm bulunmayan bulaşık makinesinin değiştirilmesini talep ediyorum.

Rukiye 960 Okunma

Cevaplar

 • Rukiye11 Kasım 2016

  Merhaba; evde 2 kere test yapılmış ve makinenin kurutma kapasitesinin bu kadar olduğu iletilmiş ve istersen ekstra kurutma fanlı üst segment makine alınması önerilmiştir. Bizde ürününüzü alın, paramızı iade edin dedik. Onlarda ürününe sahip çıkmayarak, ürünlerini bile geri almamıştır. Ppiyasadaki daha düşük profil bir firma bunu yapabiliyorken! Sorun şu: makinenin kapasitesi bu ise, bunu anlatamayacak kadar yetkisiz /bilgisiz servis elemanları nedeni ile makinenin beyni değiştirilmiş olmasıdır. Sonuç: Samsun bölge özelinde farklı uygulamalar, ürününe sahip çıkılmaması, müşteri memnuniyetsizliği. Sonuç Tüketici halkem heyetine gideceğiz. Mahkeme kararını da sosyal medyada paylaşacapım. saygılarımla.

 • Rukiye31 Ekim 2016

  Merhaba, bulaşık makinesinin bulunduğu evde 26.10.2016 tarihinde yıkama testi yapılmıştır. Kuru tabakların resmi çekilmiş, ıslak kaçıklık ve tencere ve yan duvarların resmi çekilmemiştir. Özetle, makinanızda bir şey yok, bu model bu kadar kurutur, daha iyi kurutma istiyorsanız üst model almalısınız cevabı verilmiştir. Bu görüşe binayen teknisyenlerin imzaladığı Arçelik antetli raporu yazılı almayı talep ettik. Bir gün sonra Samsun bölgeden bir bayan arayıp, uzman bir yetkilinin gelip test yapması gerektiğini iletmiştir. 27.10.2016 dan beri ikinci test için verilecek günü bekliyoruz. Bu arada bu makine bize satılırken, az kurutur bilgisi verilmemeistir. Saygılarımla.

 • Rukiye25 Ekim 2016

  Merhaba; İrtibata geçen bir kişi olmamıştır. Sorunum devam etmektedir.

 • Arçelik Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön