Ayşe Nur K. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim sevgili Arçelik gerçekten benimle ilgilendiniz. İlginizden çok memmunum.

Arçelik Yeni Aldığım Buzdolabı Bir Çalışıp Bir Çalışmıyor!

Ayşe Nur K. |

19.08.2015'de aldığım buzdolabı 1 ay içinde bozuldu servis gelip fan motoru çıkmış taktık dediler bir daha olmayacağını söylediler fakat 9 gün sonra 1 gün boyunca çalışmayıp bütün ürünlerim ve ilaçlarım bozuldu, değişim olacağını söylediler ama beni yalancı çıkartıp bir parça değişeceği söyleniyor, ben buzdolabını artık değişmesini istiyorum. Ben 10 güne bir servis çağıracağım benim masraflarımı kim karşılayacak. Yıllardır Arçelik kullanıcısıyım çok üzüldüm lütfen gereğinin yapılmasını ürünümün değişmesini istiyorum, gereğini yapacağınıza inanıyorum teşekkür ederim.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe Nur K.
  23 Ekim
  20:18

  Teşekkür ederim sevgili Arçelik gerçekten benimle ilgilendiniz. İlginizden çok memmunum.

 • Ayşe Nur K.
  22 Ekim
  17:02

  19.08.2015 de aldığım buzdolabı 1 ay içinde bozuldu servis gelip fan motoru çıkmış taktik dediler bir daha olmayacağını söylediler fakat 9 gün sonra 1 gün boyunca çalışmayıp bütün ürünlerim ve ilaçlarım bozuldu değişim olacağını söylediler ama beni yalancı çıkartıp bi parça değişeceği söyleniyor ben buzdolabını artık değişmesini istiyorum ben 10 güne bi servis çağıracağım benim masraflarımı kim karşılayacak yıllardır Arçelik kullanıcısıyım çok üzüldüm lütfen gereğinin yapılmasını ürünümün değişmesini istiyorum gereğini yapacağınıza inanıyorum teşekkür ederim.

 • 21 Ekim
  09:33

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr