25 Ekim 2016

Arçelik Yaklaşık Bir Aydır Yapılamayan Elektrik Süpürgesi.

Yaklaşık bir ay önce sarıgazi Arçelik yetkili servisine elektrik süpürgemi teslim ettim. Bir hafta sonra elektrik süpürgemin parçasının olmadığını (5 yıllık süpürgenin parçasının olmamasını da hala anlamış değilim) kendilerinden alıp, sıradan mahallemizdeki servise götürmemi , onlarda bu parçanın olabileceğini söylediler. Servis sorumlusu o***beyle görüşüp başka şubelerinde bu parçanın olabileceğini araştırıp yapmalarını istedim.

Parçayı Ataşehir'de ki bir serviste bulduklarını birkaç gün sonra bana teslim edeceklerini ilettiler. Tekrar aradım makinemın yapılmadığını, merkez ile görüşüp yeni cihaz teslim edeceklerini, banka hesabına ücreti yatırıp, dekontu kendilerine iletmemi istediler. Ücreti yatırıp dekontu kendilerine ilettim, f**hanımla da teyit ettim, hala bir dönüş yok küçük bir bebeğim var ve ben bir aydır ev süpüremiyorum, mağduriyetimin hemen giderilmesini rica ederim.

Zarife 1.531 Okunma

Cevaplar

  • Arçelik Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön