02 Mart 2015

Arçelik Ürünün Rengi Sarardı!

Arçelik'ten aldığım derin dondurucunun rengi beyazdı. Şu anda ürünün kapağı beyaz fakat gövde kısmı sararmış bir şekildedir. Servis geldi fotoğraflarını çekti ve ürünün değişime alındığı bilgisi tarafıma bildirildi, ürünün değişimini beklerken ürünün değişimine gerek olmadığı hakkında tekrar tarafımı bilgi verilmiştir. Aldığım derin dondurucu ürün beyaz, gövde sararmış şekilde nasıl kullanılır acaba? Nasıl böyle bir karar çıkabilir aklım fikrim almamaktadır. Ürün değişim bilgisi verildikten sonra, değişim olmayacağına dair bilgi verilmesi bundan sonra Arçelik ürünü almama sebep olmuştur.

Şahin 1.644 Okunma

Cevaplar

  • Şahin 09 Mart 2015

    Arçelik butür şikayetlere gördüğüm kadar standar mail gönderiyor ne arayan var ne soran bu ne ilgisizlik Arçelik gibi şirkete yakışmamaktadır.

  • Şahin 08 Mart 2015

    Tüketici Hizmetleri Yetkiliniz tarafından tarafımla iltibata geçilmemiştir. 6 gündür aranmadım. Gereğini rica ederim.

  • Arçelik Temsilcisi02 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön