Arçelik Ürünüm Teslim Edilmedi.

Güler K. |

02.10.2015 tarihinde firmadan çamaşır kurutma makinesi aldım. Bana 1 hafta içinde teslim edileceği söylendi. 1 hafta içinde gelmeyince firmaya ulaştım bana 1 hafta daha beklemem söylendi. Bugün itibariyle 18 gün geçti ve hala ürün bana teslim edilmedi. Mağazanın yetkilisi sorunla ilgili geri dönüş yapacağını söyledi fakat geri dönüş olmadı ve parasını verdiğim ürünün neden hala elime ulaştırılmadığı konusunda bir cevap alamadım. Telefonlarıma da çıkmak istemiyorlar. Kandırıldığımı düşünüyorum ve eğer ürün gelmeyecekse paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güler K.
  02 Kasım
  22:12

  Para iademi hala alamadım. bir daha değil satın aldığım Arçelik mağazası ne de bu markayı tercih edeceğim. Şikayetlerime bu kadar kayıtsız kalmaları işlerini ne kadar ciddiye aldıklarını gösteriyor.

 • Güler K.
  30 Ekim
  13:49

  Avcılar Arçelik Galeri Gürses Mağazası ndan alan başka indanlarda hep mağdur edilmiş. Para iadem konusunda hala geri dönüş alamadım. Bu marka ve bu mağazadan alacak olanlar tekrar tekrar düşünmeli. Piyasa fiyatından daha ucıza satıp teslim etmeyen bir firma. Arçelik bu kadar ciddiyetsizliğe nasıl göz yumup bayiliğini nasıl verir anlam veremiyorum. Paramın iadesini yapmazlarsa mahkemeye vereceğim artım

 • Güler K.
  26 Ekim
  21:09

  Bugün Arçelik şikayet hattına tekrar ulaştım ve hiçbir gelişmenin olmadığını ve beni çok mağdur ettiklerini söyledim. İlgili birimlere tekrar bildireceklermiş. Bu ilgili birim hangi olayları ciddiye alıyor çok merak ediyorum. Para iadesini istedim bundan daha açık nasıl söyleyebilrim ki. Ve Şikayetvar.com dan da şikayet ettiğim için dönüp ilgileniyoruz dediler. 24 gün oldu ve hala geçerli bir açıklama yok

 • 23 Ekim
  15:48

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr