18 Mart 2013

Arçelik Ürünü Aldığımızdan Beri Sorunlu!

2011 yılında arçelik elektrik süpürgesi aldım 2000 walt ama aldık alalı süpürge çekmiyor sanki dozer çalışıyor gibi ses yapıyor bir tek toz v. s. ire toplamıyor. Servisi geldi baktı çekiyor işte bu böyle dedi gitti. Her temizlikte eşim strese giriyor kaç defa camdan aşagı atıyordu ben engel oldum. Daha garantisinin bitmesine de bir hafta kaldı. Bu süpürgeyi alıp yenisini vermelerini istiyorum.

Ali 521 Okunma

Cevaplar

 • Ali22 Mart 2013

  arçelik,nedense sorunlarla ilgilenmiyor.ben böyle büyük bir firmanın küçük düşecegini sanmıyorum.diger kalitesiz firmaların seviyesine indi.

 • Ali22 Mart 2013

  arçelik elektrikli sübürge aldım kaliteli iyi marka yerli malımız diye. aldık alalı ne bir temizlik yapıyor ne de toz gübür çekiyor. ancak komperasör gibi çalışıp ses yapıyor. servisi geldi baktı iyi arızası yok bu böyle dedi. firmaya baş vurduk bir ses çıkmadı hep oyalama taktigi. şimdi attık bir köşede duruyor arçelige hediyem olsun firmaya gönderecegim.

 • Ali20 Mart 2013

  arçelik,tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır diyor.aradan iki gün geçti nasıl ilgilenme ne arayan var ne de soran.maksat eklanda cevaplandı ilgileniyor havası vermek.

 • Arçelik Temsilcisi18 Mart 2013

  İlginiz için teşekkür ediyoruz Tüketicimizin başvurusuyla ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. ARÇELİK AŞ. TÜKETİCİ HİZMETLERİ 444 0 888 www.arcelik.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön