Arçelik Ürün Değişimi İçin İlgili Bayiye Gitme Zorunluluğu.

Müjdat K. |

5 gün önce bana hediye olarak gelen plastik hazneli rondonun ilk kullanımımda plastiğinin parçalanması sonucu değiştirmek için gitmiş olduğum Buyaka Arçelik mağazasında, bu ürünü sadece alınan yerden değiştirebileceğim bilgisinin ardından çağrı merkezinizi arayıp şikayetimi ilettim.
Onlar da bana aynı bilgiyi verdi ve bayiyi arayıp kargo ile gönderebileceğimi söyledi. Sonrasında bayiyi arayıp bu bilgileri ilettim ve onlar bana kargonun extra olduğunu böyle bir hizmetleri olmadığını bildirdiler. Plastiği parçalanmakta olan ve hediye olarak gelen ürünü değişim kartı ile birlikte neden verdiğinizi ve her bayinin stoğunun farklı olmasının Arçelik imajını ne şekilde gösterdiğini görünüz.

Etiketler :

Ürün veya Parça Kırılma Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Müjdat K.
  07 Ocak
  00:53

  Ürünün değişimini talep ederken servise gönderilip tamirinin yapılmaya çalışılması yeniden arçelik firmasının kalitesini bana göstermiştir. Yine de yaklaşımlarına yüksek puan verirken bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğimi belirtmek istedim.

 • 31 Aralık
  10:35

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle smt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr