Önder G. Teşekkür Mesajı

Sayın Arçelik Temsilcileri

Şikayetim üzerine ürünüm yenisi ile değiştirildi gönderilen servis personelleri ve müşteri danışmanlarının ilgisine teşekkür ederim...

Arçelik Ürün Arızasının Giderilememesi ve Müşteri Hizmetlerinin İlgisizliği!

Önder G. |

Arçelik buzdolabını aldığımdan beri (yaklaşık bir sene) sesli çalışmakta. Bununla ilgili müşteri hizmetlerini 4'ten fazla kez arayıp durumu bildirdim. Servis hiç birinde sese çözüm bulamadı. En son 16.12.2015 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak aynı sorun için servis talebinde bulundum ayrıca servisin geleceği gün için önceden aranıp haberdar edilmek istediğimi, çalıştığımı ve servisin geleceği tarih ve saatin bildirilmesini istediğimi söyledim ancak bugün 18.12.2015 tarihinde servis tarafından aranıp adrese geldiklerini söylediler. Arızaya bir çözüm bulunamamasından şikayetçiyim.

Etiketler :

Gürültü Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Önder G.
  30 Aralık
  23:41

  Sayın Arçelik Temsilcileri

  Şikayetim üzerine ürünüm yenisi ile değiştirildi gönderilen servis personelleri ve müşteri danışmanlarının ilgisine teşekkür ederim...

 • 18 Aralık
  17:20

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr