16 Mayıs 2017

Arçelik Üreticisinin Tamir Edemediği Buzdolabı.

İlk defa arızalanan buzdolabı için yetkili servisi aradım ve bana söylenen aynen şu " buzdolabının gövdesi gaz kaçırıyor, yenisini almanız gerekiyor" tamir olmuyor mu? Hayır tamiri mümkün değil! Düşünebiliyor musunuz, adamlar ürettiği malı tamir edemiyormuş! Sanırsınız ki son model bir otomobil kaza yapmış ve %80 hasar almış da tamir edilemiyor. Yahu alt tarafı bir buzdolabı ve sen üretmişsin nasıl tamir edemezsiniz? Netice itibarı ile üreticisinin tamir edemediği (!) buzdolabımızı internetten bulup çağırdığımız sıradan bir tamirci tamir etti ve şu an sorunsuz çalışıyor. Adamlar utanmadan sapasağlam buzdolabını çöpe atmamızı söylüyor ya! Ayıptır günahtır insanın vicdanı elvermez ya! Bundan sonra bir beyaz eşya alacağım zaman bu üreticinin ürettiği (Arçelik-Beko vs.) hiçbir ürünün fiyatına dahi bakmayacağım.

Tc 1.194 Okunma

Cevaplar

  • Tc 22 Mayıs 2017

    Sayın Arçelik, öncelikle bilmenizi isterim ki artık müşteriniz değilim, ilgi falan da göstermiyorum ve benimle irtibata geçmeniz de artık bir şey ifade etmiyor. Ayrıca ürün ve hizmetlerinizle gerek çağrı merkezinizi gerek yetkili servisinizi aradım ve hiçbir türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm üretemediniz ve bana cihazı çöpe atmamı söylediniz neyse ki size uyup böyle bir şey yapmadım. Kusura bakmayın sizin için iyi bir şeyler yazmak isterdim ama çözümsüzlüğünüz buna müsaade etmedi sizin için söyleyebileceğim en iyi şey (o da çok içimden gelmeyerek) Allah yolunuzu açık etsin!

  • Arçelik Temsilcisi16 Mayıs 2017

    ARÇELİK Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön