28 Haziran 2016

Arçelik Üç Buçuk Yılda Bozulan Arçelik Kompresörü!

Yaklaşık 6 ay önce garantisi biten Arçelik buzdolabının kompresörü yanmış. Maliyeti 400-500 çıkacak denildi. 3,5 yılda bir buzdolabı mı yenileyeceğiz? Ürünlerinin kalitesizliğini tüm kamuoyuna duyurmak istedim.

Deniz 274 Okunma

Cevaplar

 • Deniz'in Teşekkür Mesajı01 Temmuz 2016

  Müşteri memnuniyetini esas alan Arçelik firmasına profesyonellieri için sonsuz teşekkürler

 • Deniz 01 Temmuz 2016

  Oncelikle zuhal hanıma bizzat teşekkürü borç bilirim ve iyi niyetli bir hizmet uyguladıkları için arcelige de Teşekkürler. Para iadem gerçekleşti. Zuhal hanım başta olmak üzere ve Arçelik yetkililerini profesyonellikleri, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları için tebrik ediyorum. Zuhal hanımı bizzat aradım ancak ulaşamadım. İstegi doğrultusunda şikayetimi silebilirim. Sonuçta benim problemim çözüldü.

 • Deniz 30 Haziran 2016

  3 buçuk yıl önce alınan ve 6 ay önce garantisi biten buzdolabının kompressoru bozulmuş. Ve hiçbir şekilde istese bile kullanıcı hatasıyla olmayacak sadece voltaj sorunlarından kaynaklanabilcek bir problem. Bu ne demek ürün kusurlu demek. Dayanıklı değil demek. Bir kompressor ücreti dolabın 3 te bir fiyatı neredeyse bilin istedim. Arayan yetkililer ilgilenirmiş gibi gözüküyor ama kimsenin birbirinden haberi yok.

 • Deniz 29 Haziran 2016

  Son dk 10 TL indirim ile 350 odedik. Çalışanlar gayet saygılı ve emekçi insanlar ama aldığım ürünün kalitesizligi ile ilgili fikrim ayni.

 • Deniz 29 Haziran 2016

  Az evvel gelindi ve sadece 20 TL indirim yapıldı. Bunu da sağ olsun çalışan tekniker yetkisini kullanıp yaptı. 380 miş tutar 360 TL odedik. Bu sizin isteseniz de bozabilceginiz bir parça değil denildi. Bu ne demek ürün kusurlu. Muhendisleri arçeligin daha iyi çalışmalı. Bu arada yakından ilgilenecegim diyen zuhal hanım kimseyi aramamis. Kimsenin buradaki yazdigim şikayetten rahatsızlıktan haberi yok.

 • Deniz 28 Haziran 2016

  Öncelikle herkese buradaki yaşadığım tecrübeleri birebir yazacağım ki emsal olsun diye. Dikkatinizi çekerim ki bir buzdolabı motoru bozulan ve buzdolabı 3 buçuk yılda ev boş olduğundan anca 2 sene kullanılmıştır. Ürün kusurludur. Bu kusurlarini ne doğrultuda telafi edeceklerini merakla beklemekteyim. hakkı olan ücretsiz tamirdir ancak bahsedilen indirim neyse burda yazacağım. Tatminkar olmaması durumunda tüm sitelere ve bu siteye tüm aile bireylerimin adresinden yazacağım. Motor bu en az 10 yıl sorunsuz çalışması gerekir. Olmuyorsa iyi niyetle kusur kabul edilir ve telafi edilir. Doğrusu budur.

 • Deniz 28 Haziran 2016

  Arçelik ten zuhal hanim konuyla yakından ilgilencegini dile getirdi. Servis hizmet bedeli ile ilgili bir indirim yapacağını ve rahatsızlık duyduğum konuyu anladığını dile getirdi. Durumla ilgili gelişmeleri daha sonra yazacağım ama şimdilik Teşekkürler zuhal hanım a ilgisi ve anlayışı için.

 • Arçelik Temsilcisi28 Haziran 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88 www.arcelik.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön