Arçelik TV Ekranında Bir Çizgi Oluştu!

Mehmet Şerif A. |

Arçelik marka LED TV aldım. Kayıtlardan anlaşılacağı üzere garantili iken ekranda bir çizgi oluştu. İzmit'te servis aldı, "sorun giderildi" dedi. Ancak bir süre sonra görüntü gidip gelmeye başladı. Bu arada garanti süresi bitti. Başka firmalar bu durumda TV değişimi yaparken şu anda bulunduğum İzmir Aliağa Arçelik Servisi TV panelini değiştirmek gerekir. Bunun için de 1.150.00 TL ücret talep etmekte bu TV kayıtları mevcut. Garantili iken bu sorun yaşandı ve aylardır bu mağduriyetimiz giderilmesi gerekenin yapılmasını için defalarca Arçelik ile görüştüm, bir türlü anlatamıyorum, bu arıza garantili iken meydana geldi. Bunun için bu mağduriyetimiz giderilmesi için gerekenin yapılmasını yetkililerden talep ederim. Lütfen buna dikkat bu arıza TV garantisi bitmeden başlamıştı.

Etiketler :

Panel - Görüntü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Şerif A.
  02 Ekim
  01:50

  Bana yapılan dönüş TV 1.150.00 TL ücret karşılığında panel değişecek bölgeden çıkan karar buymuş gene hatırlatıyorum bu TV kayıtları mevcut garantili iken bozuldu ama Arçelik hiçbir şekilde sorumluluk almadı.

 • 27 Eylül
  09:47

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle ARCAY-TH.svt@arcelik.com
  kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Arçelik Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  Arçelik A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 0 888 / 0850 210 08 88
  www.arcelik.com.tr